Plugins - Duplicate Page - Development (trunk) - en to nl translation catalogue (40 entries)

en: Unauthorized Access.
nl: Onbevoegde toegang.

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: <div class="saving-txt"><strong>Saving Please wait...</strong></div>
nl: <div class="saving-txt"><strong>Opslaan Even geduld...</strong></div>

en: Never
nl: Nooit

en: Not interested
nl: Niet geïnteresseerd

en: Rate Us
nl: Waardeer ons

en: Rate us now
nl: Beoordeel ons nu

en: Remind me later
nl: Herinner me er later aan

en: We love and care about you. Our team is putting maximum efforts to provide you the best functionalities. It would be highly appreciable if you could spend a couple of seconds to give a Nice Review to the plugin to appreciate our efforts. So we can work hard to provide new features regularly :)
nl: We houden van je en geven om je. Ons team doet er maximale inspanningen voor om je de beste functionaliteiten te bieden. Het zou zeer merkbaar zijn als je een paar seconden zou kunnen besteden om een Nice Review aan de plugin te geven om onze inspanningen te waarderen. Zodat we hard kunnen werken om regelmatig nieuwe functies te bieden :)

en: close
nl: sluiten

en: Security check issue, Please try again.
nl: Probleem met de veiligheidscontrole, probeer het opnieuw.

en: Error! Post creation failed, could not find original post:
nl: Fout! Het maken van berichten is mislukt, kon het oorspronkelijke bericht niet vinden:

en: No post to duplicate has been supplied!
nl: Er is geen bericht om te dupliceren geleverd!

en: Donate Now
nl: Doneer nu

en: All Editors
nl: Alle editors

en: Duplicate this as
nl: Dupliceer dit als

en: Please select which editor you are using.<strong> Default: </strong> Classic Editor
nl: Selecteer welke editor je gebruikt. <strong>Standaard:</strong> klassieke editor

en: Classic Editor
nl: Klassieke Editor

en: Choose Editor
nl: Kies editor

en: Duplicate This as
nl: Dupliceer dit als

en: Pending
nl: In wachtrij

en: Private
nl: Privé

en: Publish
nl: Publiceren

en: Draft
nl: Concept

note: Description of the plugin
en: Duplicate Posts, Pages and Custom Posts using single click.
nl: Dupliceer berichten, pagina's en aangepaste berichten met een enkele klik.

en: Duplicate This
nl: Dupliceer dit

en: Donate
nl: Doneer

en: Settings
nl: Instellingen

en: Add a suffix for duplicate or clone post as Copy, Clone etc. It will show after title.
nl: Voeg een achtervoegsel toe voor dubbele of gekloonde berichten als kopiëren, klonen enz. Het zal na de titel worden weergegeven.

en: Duplicate Post Suffix
nl: Dupliceer bericht achtervoegsel

en: Please select any post redirection, redirect you to selected after click on duplicate this link.<strong> Default: </strong>To All Posts List
nl: Selecteer een bericht omleiding, leid je om naar geselecteerd na klik op dupliceren van deze link. <strong>Standaard:</strong> naar de huidige lijst

en: To Duplicate Edit Screen
nl: Om het scherm in bewerking te dupliceren

en: To All Posts List
nl: Naar alle bericht lijsten

en: Redirect to after click on <strong>Duplicate This Link</strong>
nl: Omleiden naar na het klikken op <strong>Dupliceer deze link</strong>

en: Please select any post status you want to assign for duplicate post.<strong> Default: </strong> Draft
nl: Selecteer een berichtstatus die je wil toewijzen voor een dubbel bericht.<strong>Standaard:</strong> concept

en: Duplicate Post Status
nl: Status dupliceren bericht

en: <div class="error settings-error notice is-dismissible" id="setting-error-settings_updated"> 
      <p><strong>Settings not saved.</strong></p><button class="notice-dismiss button-custom-dismiss" type="button"><span class="screen-reader-text">Dismiss this notice</span></button></div>
nl: <div class="error settings-error notice is-dismissible" id="setting-error-settings_updated"> 
     <p><strong>Instellingen niet opgeslagen.</strong></p><button class="notice-dismiss button-custom-dismiss" type="button"><span class="screen-reader-text">Deze kennisgeving afwijzen</span></button></div>

en: <div class="updated settings-error notice is-dismissible" id="setting-error-settings_updated"> 
        <p><strong>Settings saved.</strong></p><button class="notice-dismiss button-custom-dismiss" type="button"><span class="screen-reader-text">Dismiss this notice</span></button></div>
nl: <div class="updated settings-error notice is-dismissible" id="setting-error-settings_updated"> 
      <p><strong>Instellingen opgeslagen.</strong></p><button class="notice-dismiss button-custom-dismiss" type="button"><span class="screen-reader-text">Deze kennisgeving afwijzen</span></button></div>

en: Buy PRO
nl: Koop PRO

en: Duplicate Page Settings
nl: Duplicate Page instellingen
